Femmeplast Cerrahi Tıp Merkezi

Femmeplast Cerrahi Tıp Merkezi


Femmeplast Cerrahi Tıp Merkezi kuruluşundan itibaren nitelikli ve uzman kadrolar ile etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetlerimizi hiç bir ayrım gözetmeksizin sunmayı hedeflemektedir.

Hakkında

Orta öğrenimi sırasında güzel sanatlar ve resim ile ilgilenen Dr. İbrahim Aşkar, 1967 Denizli/Tavas’da doğdu. 1984-1992 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’ni başarı ile tamamlayarak, Tıp doktoru olma hakkı kazandı. Aynı yıl 1993-1998 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlık eğitimini tamamladı. 1993 yılında Japon Mombusho bursunu kazandı. Mayıs 1998’de uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kurdu. Burada Yardımcı Doçentlik ve Anabilim Dalı Başkanlığı yaptı. 2003 yılından beri Amerika’da yayınlanan bilimsel bir dergi olan “Microsurgery” dergisinde danışman editör olarak görev yapmaktadır. 2004 yılında Doçent olan Dr. İbrahim Aşkar 2007 yılında bu görevinden ayrılarak, İstanbul’da serbest hekim olarak çalışmaya başladı. 2007 yılında Sema Hastanesi Plastik ve Rekonsturktif Kliniğinde Konsultan olarak çalışmıştır. Estetik ve plastik cerrahinin tüm alanlarında başarılı binlerce ameliyat yapmış ve kırkın üzerinde yurt dışında bilimsel araştırma ve deneysel çalışma yazısı yayınlanmış olan Doç.Dr. İbrahim Aşkar 2007 yılında Femme Plast estetik Merkezi’ni kurmuştur.

Günden güne artan müşteri memnuniyeti ile büyüyerek çalışmalarına devam eden Doç. Dr. İbrahim Aşkar ve ekibi“Sağlık ve Estetiği Sizin İçin Bir Araya Getirdik” sloganı ile yeni bir yapılanmaya imza atarak 2012 yılında FemmePlast Cerrahi Tıp Merkezi’ni Ataşehir’de faaliyete geçirmiştir.

Femmeplast Cerrahi Tıp Merkezi kuruluşundan itibaren nitelikli ve uzman kadrolar ile etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetlerimizi hiç bir ayrım gözetmeksizin sunmayı hedeflemektedir. Hedefimiz çağdaş bir yönetim sistemi, estetik ve plastik cerrahide tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen estetik ve sağlığı bir araya getiren kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız

  • Toplam kalite anlayışı doğrultusunda, birinci önceliğimiz hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
  • Çağdaş yönetim anlayışı doğrultusunda, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vermektir.
  • Hastalarımızın ve tüm çalışanlarımızın bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmaktır.
  • Çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle destekleyerek, iyileştirme süreçlerinde etkin kılmaktır.
  • Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlamak ve kurumun başarılarını hep birlikte kutlamaktır.


Sabit Telefon

+90 (216) 355 7575

Adres

  • Adres

    Küçükbakkalköy Mah. Dereboyu Sk. No:34 Ataşehir İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

1967 yılında Denizli-Tavas‘da doğdu. Üniversite sınavlarında Türkiye genelinde derece yakalama başarısı gösteren Dr. İbrahim Aşkar 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp (İngilizce) Fakültesi’nden mezun oldu.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5