Fatih Uygur
0 Yorum

Op. Dr. Fatih Uygur

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (532) 504 8831

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

 2001-2005 yılları arasında Balıkesir Askeri Hastanesinde Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı olarak çalıştı. 2005-2013 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde Yardımcı Doçent olarak çalıştı. 2008 yılında Boston-Massachusetts Üniversitesi (Amerika Birleşik Devletleri), 2009 yılında Nagoya Üniversitesi (Japonya), 2010 yılında Konkuk Üniversitesi (Güney Kore-Seul), 2012 yılında Nantong Üniversitesi (Çin Halk Cumhuriyeti) Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümlerinde misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. 2009-2010 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde Teksas Üniversitesinde, Estetik ve Plastik Cerrahi bölümünde misafir öğretim görevlisi olarak bir yıl süreyle çalıştı.

Yurt dışında olduğu süreçte mikrocerrahi alanında; lenfödem tedavisine yönelik lenfatik mikrocerrahi estetik cerrahi alanında; vücut, meme ve yüz estetik cerrahi işlemleri konularında yoğunlaştı, bu alanda çok sayıda kurs, eğitim ve toplantılara katıldı.
Bilimsel çalışmaları ile yurt içinde beş defa araştırma ödülü kazandı. Estetik ve Plastik Cerrahi alanında bugüne kadar literatürde ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 80 den fazla makalesi bulunmaktadır. 2011 senesinde El Cerrahisi yandal uzmanlığı, 2012 senesinde ise Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi yandal uzmanlığı ünvanını aldı.

2013 yılında Doçent oldu. Halen İzmir Özel Ekol KBB hastanesinde Estetik Plastik Cerrahi ve Kozmotoloji Departmanı sorumlu hekimi olarak görev yapmaktadır. İyi derece İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Estetik meme cerrahisi (büyütme, küçültme, dikleştirme), Lenfödem cerrahisi, estetik vücut şekillendirme cerrahisi (karın germe, liposuction), yüz estetiğ (boyun germe, yüz germe, estetik burun cerrahisi, gözkapağı estetiği, kepçe kulak), saç ekimi, jinekomasti, genital estetik ve mikrocerrahi alanları özel ilgi alanlarıdır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Fatih Uygur

Fatih Uygur

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.