Evrim  Uçkunkaya
0 Yorum

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (533) 456 4479

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

2001 yılında New York’ta Hospital for Special Surgery, Ortopedi ve Rhematoloji Kliniği’nde Dr. Med. Eduardo A. Salvati’nin ve ardından Alman Hastanesi Kadın Doğum Kliniği’nde Prof. Dr. Med. Mustafa Bahçeci’nin yanında staj yaptı. 2003-2004 yılları arasında ise Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Prof. Med. Tayfun Aköz’ün yanında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi stajını gerçekleştirdi.

2004-2006 yılları arasında Almanya Köln’de Praxisklinik in Haubrichforum’da
Dr. Med. Winfried Gutbrod ve Dr. Med. Savaş Uçkunkaya’nın yanında Genel Cerrahi/ Plastik Cerrahi alanında; 2006-2009 yılları arasında ise Almanya Köln’de Dreifaltigkeits Hastanesi’nde Dr. Med. Dirk F. Richter’in yanında Plastik ve Estetik Cerrahi alanında çalıştı. Bu dönemde postbariatrik cerrahi konusunda eğitim ve araştırmalarına yoğunluk verdi. Almanya, Amerika ve Avrupa’nın diğer şehirlerinde de postbariatrik cerrahi ameliyatları yaptı.

2010 yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik Cerrahi Uzmanı oldu. 2010-2014 yılları arasında Almanya Köln’de St. Agatha Hastanesi’nde Dr. Med. Ulrich Fabian’ın yanında Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Mikro Cerrahi ve El Cerrahisi Kıdemli Başasistanı olarak çalıştı.

17 Mart 2014 tarihinde Türkiye’ye dönen Dr. Evrim Uçkunkaya çalışmalarına Serdar Eren Sağlık ve Estetik Merkezi, Maslak Acıbadem Hastanesinde Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak devam etmiştir. Ardından 1 Mayıs 2015-6 Kasım 2015 tarihleri arasında Ageless Clinic Turkey, İstanbul Cerrahi Hastanesi`nde Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Op.Dr. Evrim Uçkunkaya 6 Kasım 2015 tarihinden itibaren çalışmalarını Nişantaşı Valikonağı Caddesi üzerinde kendi kliniğinde sürdürmektedir.

Uzmanlık dalıyla ilgili çok sayıda yayın, sözlü prezantasyon gerçekleştirmiş, bilimsel çalışmalara gözlemci/araştırmacı olarak katılmıştır ve plastik cerrahi alanında çok sayıda uluslararası kuruluşa üyeliği bulunmaktadır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Evrim  Uçkunkaya

Evrim Uçkunkaya

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.