EsteWorld Plastik Cerrahi ve Sağlık Grubu

EsteWorld Plastik Cerrahi ve Sağlık Grubu


Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur.

Hakkında

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. Esteworld, yatırım ve çalışmalarıyla ülkemizin sağlık turizmi politikalarına uygun adımlar atmaktadır. Buna bağlı olarak yurt dışından ülkemize yabancı hastalar getirmeyi ve dolayısıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.


Sabit Telefon

444 3 789

Adres

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Sağlıklı ve genç görünmek hepimizin hakkı. Bu amaçla ‘Medikal Estetik’ alanında yaptığım tüm çalışmalar, saç ekimi ve tedavileri konusunda Türkiye’ye kazandırdığım tüm yenilikler sayesinde, saç ekimi alanında bir ‘dünya markası’ bilinirliğimi koruma yolunda çok sağlam adımlarla yürüyorum.

Prof. Dr. Murat Topalan, Rekonstrüktif Mikrocerrahi konusunda, American Society for Reconstructi ve Microcerrahi toplantılarında, European Societies for Reconstructive Microcerrahi Toplantılarında, World Society for Reconstructive Microsurgery toplantılarinda davetli olarak katilmistir. American-Bresilian ortak estetik cerrahi toplantilarinda yer almistir.

Emirali Hamiloğlu 2012 yılından itibaren hastalarına Esteworld ayrıcalığı ile hizmet vermektedir.

İsviçrenin Zürih şehrinde aldığı kurs ile temel mikrocerrahi sertifikası aldı. Temel maksillofasial cerrahi ve FUE Teniğiyle Saç Ekimi de sahip olduğu diğer sertifikalardır. İhtisası boyunca yazdığı ve katkıda bulunduğu tıbbi makalelerle ulusal ve uluslararası tıp literatürüne katkıda bulunmuştur ve bu konudaki çalışmalarına da halen devam etmektedir. Dr. Kamran Efendioğlu, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi alanında düzenlenen ulusal ve uluslararası toplantıları yakından takip etmekte, geliştirilen en güncel teknikleri pratiğinde uygulamaktadır.

2014 Ocak ayında Devlet Hizmet Yükümlülüğüm sona erdi ve memuriyetten istifa ettim. Bir yıl ONEP Estetik Plastik Cerrahi Kliniği’nde çalıştıktan sonra 2015 yılında Esteworld Altunizade Plastik Cerrahi Hastanesi’ndeki görevime başladım.

Op. Dr. Çiğdem Derya Aytop halen Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Şener Küçük, Esteworld Bahçelievler Cerrahi Merkezi'nde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Volkan Serdar Otrakçı halen Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Merkezi'nde hizmet vermektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5