Estetik International BYOMED

Estetik International BYOMED


1999’dan bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Gurubu, plastik ve kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezleriyle, yaşamınıza değer katmaya devam ediyor.

Hakkında

Bu kapıdan içeri girdiğinizde farklı bir anlayışla ve klinikle karşılaşacaksınız! Detaylarda bilimsel misyonu görecek, teknolojik donanımda ayrıcalığı, dekorasyonda konforu, ilgide insan sıcaklığını yaşayacaksınız…

1999’dan bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Gurubu, plastik ve kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezleriyle, yaşamınıza değer katmaya devam ediyor.

Profesyonel Bilgilendirme

Estetik International, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle alanında uzman sağlık personelleri kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşür, misafirlerinin beklentilerini çok yönlü  sorgular. En kusursuz, en ideal sonucun elde edilmesi için hasta ile ortak kararlar alınır. Yapılacak işlemin ya da operasyonun ölçüsü ne olursa olsun, herkese detaylı olarak bilgi verilir; artılar ve eksiler kapsamlı olarak anlatılır. Doğru kararların alınabilmesi için estetik cerrahi sonrası elde edilecek sonuç, bilgisayar programları aracılığıyla gözden geçirilir.

Teknolojik Üstünlük

Günümüzün estetik cerrahi ve estetik standartlarında şüphesiz ki teknolojinin önemli bir yeri bulunmakta. Estetik International, teknolojik altyapısını her yıl geliştirirken, dünya ile eşzamanlı olarak teknoloji transferleri yapar.

Kliniklerde kullanılan tam donanımlı cihazlar, anestezi üniteleri, liposuction operasyonlarına yeni bir boyut getiren lipomatik cihazı, FDA onaylı Diod lazer ve daha birçok teknolojik altyapı, dünyanın önemli estetik merkezleriyle aynı anda ve Türkiye’de ilk kez Estetik International bünyesinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Mükemmeli Arayan Bilimsel Yaklaşım

Estetik International, dünyadaki benzerleriyle eşdeğer, yenilikçi, bilimsel ve modern bir ihtisas kliniği olarak kuruldu ve uzmanlık alanında birçok başarıya imza attı. Bugüne kadar gerçekleştirilen sayısız operasyonlarda hep hayal edilen, kusursuz sonuçlara ulaşıldı.

Estetik International, en büyük yatırımı akademik bilgiye yapıyor. Estetik grubun tüm uzmanları, her yıl düzenli olarak Türkiye ve dünya çapında gerçekleştirilen akademik toplantılara katılıyorlar. Yeni gelişmeler takip edilirken, kongre, sempozyum ve workshop’larla uzmanların bilgi ve tecrübeleri güncelleniyor.

Güven ve Konfor

Estetik International, mükemmeli arayan anlayışının bir uzantısı olarak sadece estetik operasyonların değil, büyük ölçekli birçok cerrahi operasyonun da yapılabileceği modern ameliyathaneleri bünyesinde barındırır. Kliniklerin güvenlik standartları, dünyanın en saygın estetik merkezleri ile aynı ölçülerde tutulmaktadır.

Estetik operasyon yaptırdıktan sonra, kliniklerde misafir edilen hastalarımız için, uzman sağlık personeli gözetiminde 24 saat tüm ihtiyaçlarının karşılandığı, maksimum konforlu hasta odaları bulunur.

Rahatlığın Güler Yüzü

Estetik International, farklılığının bir uzantısı olarak tüm hastalarının kendisini iyi ve özel hissetmesini sağlar.

Estetik International Sağlık Grubu’nun kapısından girdiğiniz andan itibaren her şey, hayal ettiğiniz gibi planlanır. Klinikler; hasta kabul salonları, lazer epilasyon üniteleri, muayenehane birimleri, dekorasyon ve donanımlarıyla kişisel mutluluğunuz için planlanmıştır.

Estetik International Sağlık Gurubu’nda ayrıcalıklı tedavi ve bakımın keyfini sürün!Sabit Telefon

444 7 707

Adres

 • Adres

  Saniye Ermutlu Sok. No:3 Kozyatağı Kadıköy İstanbul
 • Adres

  Kavaklıdere Mahallesi İran Caddesi 6/3 Çankaya Ankara
 • Adres

  Dikkaldırım Cad. No:25 Çekirge Osmangazi Bursa
 • Adres

  Osmaniye Mah. Altay Caddesi No:2 İnegöl AVM İnegöl Bursa
 • Adres

  Adnan Menderes Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:2 Korupark AVM (Sinema Katı) Osmangazi Bursa
 • Adres

  Zafer Meydanı Cemal Nadir Cad. No:181 (Zafer Plaza YKM Üstü) Osmangazi Bursa
 • Adres

  Ataşehir Mh. 8294/1 Sk. No:5/A Mavişehir Karşıyaka İzmir

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Op. Dr. Bülent Cihantimur 28 Haziran 1970 tarihinde Kars’ta dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinin ardından, 1999 senesinde Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasını tamamladı. Bir süre İngiltere St. Lawrance Hospital’da çalıştıktan sonra, 1999 senesinde Estetik International’ı kurdu.

Uzmanlık eğitimi süresince El Cerrahisi , Mikrocerrahi ve maksillafasyal cerrahi üzerine özel eğitimler aldı. Yaklaşık 4000 civarı ameliyatta bulundu. Eğitim süresince birçok seminer verdi. Estetik Cerrahi üzerine birçok Estetik Cerrah ile yurt içi ve yurt dışında ameliyatlarda gözlemci olarak bulundu.

Op. Dr. Rıza Kantürk ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 2010 yılında yine Bursa’da Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında 6 yıllık eğitimini tamamladı.

Saç mezoterapisi, saç ekimi, saçlı deride kök hücre tedavileri konularında yurtiçinde ve yurtdışında eğitimler aldı. 11 yıldır saç ekimi ve medikal estetik uygulamaları yapmaktadır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5