Esteizmit

Esteizmit


Kocaeli ve çevresi başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışından başvuran hastalarımızı özel muayenehanemizde misafir etmekte, ameliyatlarımızı anlaşmalı özel hastanelerde gerçekleştirmekteyiz.

Hakkında

Op.Dr.İlgi GÜLER ve Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ tarafından kurulan Esteizmit; Estetik ve Plastik Cerrahi uygulamalarına ihtiyaç duyan hastaların gereksinimlerini kişiye özgü yaklaşımla teknolojik gelişmeleri takip ederek uygun ve güvenli şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Kocaeli ve çevresi başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışından başvuran hastalarımızı özel muayenehanemizde misafir etmekte, ameliyatlarımızı anlaşmalı özel hastanelerde gerçekleştirmekteyiz.


Sabit Telefon

+90 (262) 331 6161

Adres

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Eylül 2014 te Seka Devlet Hastanesinden ayrıldı ve Ekim 2014 ten itibaren özel muayenesinde hastalarını kabul etmektedir.

"Estetik Cerrahi; işlev ve görünümü birlikte yeniden onarmayı amaçlayan bilimsel tasarimlarin bedeninizdeki sanatsal izdüşümüdür." 2013 yılında uzmanlık tezini “Yüz bölgesindeki tümörlerin onarımı” konusunda hazırlayarak uzmanlık eğitimini bitirdi.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5