Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi

Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi


Saç Ekimi ve Estetik alanında konusunda uzmanlaşmış doktorlarımız ve deneyimli akademik kadromuzla, tam teşekküllü hastane ortamında, donanımlı ameliyathanelerimiz, en son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile birlikte tam 16 yıldır hizmet vermekteyiz.

Hakkında

Estetikte Estecenter farkı: Bilgiyle ve ilgiyle!..
 
Bilgi teknolojiyi, teknoloji konforu geliştiriyor. Kendini meşgul eden işlerin büyük bir bölümünü teknoloji ürünü makinelere bırakan insan, artık daha rahat. Kendine bakması, kendiyle ilgilenmesi için daha fazla bilinci ve daha çok zamanı var.
 
Artık gdo’lu ürünlerden, organik tarımdan, spordan, terapiden, diyetten daha sık söz ediliyor. Her şey sağlıklı yaşamak ve elbette güzel görünmek için!..
 
Kuşkusuz bu saydıklarımız arasında güzellik ile ilgili her şey yer alıyor. Estetik dünyasının gizemli dünyasına sızmaya, kendi için mucizeler aramaya başlayanların sayısı her geçen gün artıyor.
 
Hayat sizin hayatınız, beden sizin bedeniniz ve zevk sizin zevkiniz… Neyi istediğinize, neyi güzel gördüğünüze siz karar verirsiniz. Önemli olan kendinizi iyi hissetmeniz ve bu duygunun size mutluluk vermesi…
 
Estecenter olarak biz de dünyayı güzelleştirmek adına yola çıktık. Varlığımızın bir nedeni olmalıydı, bir farkımız olmalıydı ve bunu anlatmalıydık. Bu da estetiği bir bilim olarak algılamamız ve akademik bir kadroyla hizmet vermemiz.
 
Ve global bir vizyona sahip olmamız…
 
Dünyayı geziyor, araştırıyor, okuyor, izliyoruz. Dünyadaki gelişmeleri, teknolojik yenilikleri, en ileri yöntemlerin sürekli takipçisiyiz.
 
Merkezimizde dünyanın en yeni cihazları yer alıyor; ekibimiz en ileri yöntemleri uyguluyor. Bazıları Türkiye’de ilk ve tek olan cihazlarla daha başarılı operasyonlar yapıyoruz.
 
Estetik ve sağlığın ne denli hassas bir konu olduğu konusunda sizinle hemfikiriz. Bu konudaki tüm sorularınıza burada mutlaka bir yanıt bulacaksınız.
 
Estecenter’a gelin; kaygı ve korkularınızın yersiz olduğunu gözlerinizle görün!..
 Adres

  • Adres

    Fulya Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi Kıvanç Sokak No:24 Şişli İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Dr. Veli Aslan, hastalarına Estecenter Plastick Cerrahi Merkezi'nde hizmet vermektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5