Esat Engin Üstünsoy
0 Yorum

Op. Dr. Esat Engin Üstünsoy

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (533) 371 9158

SABİT TELEFON

+90 (242) 323 3525

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1958'de İstanbul'da doğdum. İstanbul Erkek Lisesi'nde orta öğrenimimi tamamladıktan sonra tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda aldım. Mecburi hizmet ve askerlik görevlerimi tamamladıktan sonra Ankara'da kendi kliniğimde özel çalışmaya başladım. Ayrıca uzun yıllar, Ankara'da 2 ayrı özel hastanenin Plastik cerrahi bölümlerinin kurulumunu yaptım, danışmanlık ve hizmet yönetimini üstlendim. Bu arada kendi kliniğimde Ankara'da ilk yüz gençleştirme ünitesini kurarak, CO2 Lazer ve Thermage(R-F) uygulamaları yaptım. Bu tip uygulama eğitimlerimi İngiltere, ,Almanya ve ABD' de tamamladım.

İleri estetik cerrahi ameliyat teknikleri ile çok sayıda burun estetiği, göğüs estetiği, yüz ve vücut estetiği ameliyatları gerçekleştirdim.

Her yıl estetik cerrahi ile ilgili birçok kongreye katılıyorum. Yurt dışı, yurt içi kongreleri ve toplantıları yakından takip ediyorum.

Türk Tabibler Birliği, Türk Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Türk Estetik Cerrahi Derneği ve ISAPS (International Plastic Surgery) ve INTERPLAST (yardım amaçlı uluslararası Plastik Cerrahi Derneği) üyesiyim. Yurtdışında ve yurtiçinde birçok INTERPLAST uygulamasına aktif olarak katılıp, ameliyatlar yaptım.

Almanca ve ingilizce bilmekteyim. Birçok yabancı ve yerli yayınım bulunmaktadır.

2011 yılı itibarıyle Antalya'ya yerleşip, meslek hayatımı bu güzel şehrimizde sürdürmekteyim.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Esat Engin Üstünsoy

Esat Engin Üstünsoy

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.