ENTO KBB Cerrahi Tıp Merkezi

ENTO KBB Cerrahi Tıp Merkezi


Misyonumuz, sağlık hizmetlerini, beklenti ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak hızlı, ekonomik ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktır.

Hakkında

2001 yılında İzmir’de kurulan ENTO KBB, uzman ve tecrübeli hekimleri, insan sağlığına değer veren sağlık personeli ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu akıllı otomasyon sistemine sahip ENTO KBB, bünyesinde bulunan uyku laboratuarları, ameliyathaneler, VIP gözlem odaları, odyometri laboratuarları ve çok sayıda poliklinik imkanıyla Sağlık Bakanlığı tarafından verilen A Tipi Tıp Merkezi olma özelliğine sahiptir.

Misyonumuz, sağlık hizmetlerini, beklenti ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak hızlı, ekonomik ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktır.

Vizyonumuz, gelişen tıbbın getirdiği imkanları hastalarımıza sağlayarak, insan sağlığına verdiğimiz değerle topluma faydalı örnek alınan, sürdürülebilir, ulaşılabilir, kaliteli sağlık hizmetlerimizi farklı branşlarda da sizlerle buluşturabilmektir.

Kalite Politikamız, hastalarımızın beklenti ve memnuniyetlerini birinci planda tutarak, uzman hekim ve sağlık personelimiz ile teşhis ve tedavide güvenilir, sağlık hizmeti sunmak.

Eğitim ve bilimsel çalışmalarımızla hem meslektaşlarımıza hem hastalarımıza bilgilendirmeler yaparak toplum bilinci oluşturmaktır.

Daha fazlası için: http://entokbb.com/hakkimizda#sthash.O82DX3OT.dpufSabit Telefon

+90 (232) 400 3686

Adres

  • Adres

    Kazım Dirik Mahallesi Kazımdirik, 364/1. Sk. Bornova İzmir

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ’nden mezun olduktan sonra İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde Plastik, Rekonstrüksiyon ve Estetik Cerrahi İhtisasını tamamlamıştır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5