Doğan Hastanesi

Doğan Hastanesi


Doğan Hastanesi İstanbul'un ilk özel hastanelerinden biri olarak 1990 yılından bu yana güvenilir ve etik sağlık hizmeti sunma hedefiyle çalışmaktadır.

Hakkında

Kurucularımız Dr. Doğan BİRGÜL ve Dr. İsmet BİRGÜL, 1978 yılında dahiliye ve çocuk uzmanı olarak bölgede kendi muayenehanelerini açarak çalışmaya başladılar. 1980 yılında polikliniklerini açarak hizmet vermeyi sürdürdüler. DOĞAN HASTANESİ, 1990 yılında merhum Cumhurbaşkanımız Sn. TURGUT ÖZAL’ın açılışını yapması ile hizmete başladı. 1996 yılında da KKTC Cumhurbaşkanı merhum Sn. RAUF DENKTAŞ’ın katılımı ile 2. Blokumuzu devreye sokarak hizmet yelpazesini genişletti. Doğan Hastanesi sizlerin desteğiyle kısa zamanda küçük bir muayenehaneden sağlık sektöründe referans gösterilen bir sağlık grubuna dönüştü.

Doğan Sağlık Grubu'nun doktorlardan oluşan üst yönetimi sayesinde ilk günden bu yana Hipokrat yeminine, deontolojiye ve etik değerlere bağlı kalarak hizmet vermektedir. Yönetim anlayışımız; 40 senelik sağlık sektörü deneyimi olan kurucularımızın yanında, yeni kuşak yöneticilerimizin modern yönetim anlayışının yarattığı sinerjiden oluşmaktadır.

Doğan Hastanesi, 2003 yılında ISO 9000 kalite yönetim sistemi belgesi i alan ilk hastanelerden biridir. Hizmet kalitesini, her sene yaptığı teknoloji yatırımları ile yükselten Doğan Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan hastane sınıflandırmasında “A Grubu” hastane sınıflamasına girmeye hak kazanmıştır.

Doğan Sağlık Grubu çatısı altında Doğan Hastanesi, Doğan Tıp Merkezi, Doğan Diyaliz Merkezi, Doğan Aile Danışma merkezi, Doğan Görüntüleme Merkezi, Doğan Havacılık Tıp Merkezi hizmet vermektedir.

2001 yılından itibaren periyodik pilotaj muayene hizmeti veren hastanemiz, 2004 yılında Havacılık Tıp Merkezini kurarak, sınırlı sayıda verilen pilotaj muayene yetkisini almaya hak kazanan sayılı hastanelerin arasında yerini almıştır. 
Doğan Sağlık Grubu, hasta odaklı yaklaşımı, seçkin ve deneyimli hekim kadrosu ve sağlık ekibi ile 8.000 m² kapalı alana sahip, butik sağlık hizmeti sunmaktadır.

E – 5 karayolu üstünde, Atatürk Havalimanı’na (3,5 km) yakınlığı ile metrobüs ve tren yolu ile her yerden kolay ulaşım imkanı olması artılarımızdan bir tanesidir. 

Doğan Hastanesi, 26 yılın tecrübesi ile sağlık alanında fark yaratmayı başararak; kaliteli, güvenli sağlık hizmetini siz değerli hastalarımızın hizmetine sunmaktadır. .Doğan Hastanesi olarak hastalarımızın güçlü desteği ve hastanemize gösterdiği teveccühle 26 yılımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. 

Nice 26 yıllara …Sabit Telefon

+90 (212) 579 9198

Faks

+90 (212) 579 9198

Adres

  • Adres

    Cennet M, Ziya Gökalp Cad. No:2, 34290 Küçükçekmece İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5