Diren Çelik
0 Yorum

Op. Dr. Diren Çelik

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (532) 437 1534

SABİT TELEFON

+90 (312) 222 0908

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1980 yılında Zonguldak’ta doğdum. Orta ve lise öğrenimimi Zonguldak TED Koleji’nde tamamladıktan sonra İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Celal Bayar Üniversitesinde 6 yıllık uzmanlık eğitiminden sonra 2011 yılında “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı” ünvanını hak ettim.  1,5 yıllık devlet hizmetinin ardından, Op. Dr. Onurkan İdacı ile birlikte kurmuş olduğumuz Estetik Akademi markası altında çalışmaya başladım. Ankara’da bulunan Estetik Akademi Kliniği‘nin yanı sıra, prestijli hastanelere (Medicana International Ankara Hastanesi, Koru Hastanesi, Bakü Medical Center, 100. Yıl Hastanesi, Arte Hastanesi vb.) Estetik ve Plastik Cerrahi ile Medikal Estetik alanlarında hizmet verdik.

2016 yılında Estetik Akademi‘nin İstanbul ayağını kurmamızla birlikte her iki şehirde birden kalabalık bir hasta kitlesine hitap etmeye başladık. Halen Ankara ve İstanbul’daki kliniklerimizde aktif olarak çalışmaktayım.

Çalışma Alanları

  • A double-layered, stepped spreader graft for the deviated nose. Seyhan A, Ozden S, Gungor M, Celik D. Ann Plast Surg. 2009 Jun;62(6):604-8.

     
  •  Labium minus hipertrofisinin anatomik farklılıklar dikkate alınarak rekonstrüksiyonu. Melike Güngör, Emin Sır, Diren Çelik, Ahmet Seyhan, Levent Yoleri. Turk Plast Surg. 2011: 19(2): 70-3.
     
  •  Tendon onarımında “core” dikişlerinin düğümlenmesinde bir denizci düğümü olan uniknot’un, basit bağlama ile karşılaştırılması: Deneysel çalışma. (Tıpta Uzmanlık Tezi)
     
  •  Tension adjusted multivectorial static suspension with plantaris tendon in facial paralysis. Yoleri L, Güngör M, Usluer A, Çelik D. J Craniofac Surg. 2013 May;24(3):896-9.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Diren Çelik

Diren Çelik

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.