Dilek Avşar
0 Yorum

Op. Dr. Dilek Avşar

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (212) 270 0993

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1973 yılında Tekirdağ’da öğretmen anne babanın çocuğu olarak doğdu. Op. Dr. Dilek Avşar, ilk öğrenimini Hacı İlbey İlköğretim Okulunda, orta ve lise eğitimini ise Bursa Mustafa Kemal Paşa Lisesinde tamamladı.


1991 yılında Tıp Fakültesine girdi ve Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra bir buçuk yıl pratisyen hekim olarak Trabzon Of Devlet Hastanesinde çalıştı.


2001 yılında Uzmanlık Sınavı ile girdiği Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalından 2007 yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik Cerrahi Uzmanı oldu. Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra zorunlu hizmet kurasıyla Kırşehir Devlet Hastanesinde atandı. İki yıllık zorunlu hizmetin ardından 2009 Haziran ayında İstanbul Levent da bulunan Özel Avşar Poliklinikte hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. Dr. Avşar, kendisi gibi estetik cerrah olan Op. Dr. Yakup Avşar ile evli ve Naz isminde bir kız çocuk annesidir.


Op. Dr. Dilek Avşar’ın plastik cerrahi uzmanlık eğitimini tamamlarken bitirme tezi olarak hazırladığı “Genç Kadınlarda Memenin Antropomik Ölçümlü Çalışması” ile meme cerrahisi üzerine yoğunlaşmıştır. D. Avşar, memenin estetik operasyonları başta olmak üzere; vücut şekillendirme ve kadın genital operasyonları da uzmanlaştığı operasyonlar içerisinde yer almaktadır.


Op. Dr. Dilek Avşar sosyal yaşamında ailesi ile birlikte zaman geçirmek, eşi ile birlikte tenis oynamak, doğa yürüyüşleri yapmaktan hoşlanır. Dr. Avşar’ın hobileri arasında çeşitli ülkelerdeki müzeleri ziyaret etmek ve sanatsal etkinliklere katılmak önemli yer tutar. Dr. Avşar’ın ev tasarımı ve Still Danışmanlığı özel ilgi alanıdır.


Op. Dr. Dilek Avşar ve eşi Op. Dr. Yakup Avşar estetik ve plastik cerrahi dalında faaliyet gösteren derneklere üye olup, mesleki dernekler dışında sosyal sorumluluk projeleri içinde de aktif olarak yer almaktadır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Dilek Avşar

Dilek Avşar

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.