Deniz Özgür Sucu
0 Yorum

Op. Dr. Deniz Özgür Sucu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (553) 363 0302

WHATSAPP HATTI

+90 (545) 882 9808

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1983 yılında Patnos’ da dünyaya gelen Deniz Özgür Sucu, ilköğretimini babasının işi nedeni ile, Kıbrıs, Bergama, Sarıkamış, Eğirdir gibi çeşitli il ve ilçelerde, ortaöğretimini ise Isparta Fen Lisesi’ nde tamamladı. 2001 yılında girmiş olduğu öss sonrasında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ ni kazandı.

Öğrencilik yıllarında cerrahiye olan ilgisi nedeni ile farklı branşlardaki ameliyatlara gözlemci olarak katıldı. 2005 yılında eğitimine farklı bir bakış açısı katmak için Almanya’ nın Berlin kentinde bulunan Humboldt Üniversitesi’ nde 6 ay tıp eğitimi aldı.

Tıp fakültesinden mezun olur olmaz girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavı’ nda Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde eğitim görmeye hak kazandı. Buradaki eğitimi sırasında ulusal ve uluslararası bir çok eğitim, seminer ve kongreye katıldı.

Doktor olmaya karar verdiği günden bugüne kadar bilimsel bakış açısı ile hareket eden ve bu bakış açısını akademik yönden de geliştiren Deniz Özgür Sucu’ nun akademik olarak da ulusal ve uluslararası bir çok yayını ve makalesi bulunmaktadır.

Op. Dr. Deniz Özgür Sucu, uzmanlık eğitimi sırasında Londra’ da bulunan St. George Hospital’ da maksillofasyal (ağız, çene, yüz cerrahisi) cerrahi alanında büyük başarılara imza atmış olan Dr. Mehmet Manisalı’ dan eğitimler aldı.

2013 yılının Nisan ayında uzmanlık eğitimini tamamlayarak Iğdır Devlet Hastanesi’ ne devlet hizmet yükümlülüğünü tamamlamak üzere atandı. Burada çalışmakta iken Avrupa Plastik Cerrahlar Boardu’ nun (EBOPRAS) Avrupa’ da bulunan Plastik Cerrahlar arasında yapmış olduğu sınavları kazanarak uzmanlığını Avrupa’ da da tescil ettirdi.

Evli ve bir kız çocuk babası olan Op. Dr. Deniz Özgür Sucu iyi derecede İngilizce biliyor ve heykel, şiir, yüzme, dalış, kayak, profesyonel koşu ve balıkçılık ile ilgileniyor.

EĞİTİM VE SEMİNERLER

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi 2001 – 2007
Humboldt Üniversitesi 6 ay tıp eğitimi 2005

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Deniz Özgür Sucu

Deniz Özgür Sucu

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.