Central Hospital

Central Hospital


Central Hospital, 1994 yılından bu yana, İstanbul’un oldukça merkezi bir noktası olan Kozyatağı’nda, 6500 metrekare kapalı alan ve 300’ün üzerinde sağlık profesyoneli ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Hakkında

Rakamlarla Central
Hastanemizde yılda yaklaşık 200.000 ayaktan hasta kabulü, 10.000 yatan hasta tedavisi, 6.000 ameliyat, 1.500-2.000 civarında doğum gerçekleştirilmekte olup yıllık misafir trafiği 500.000’in üzerindedir.

Teknolojik ve Bilgi Sistemleri Alt Yapısı

Tıp teknolojisini yakından takip eden Central Hospital, cihaz parkurunu her geçen gün genişletmektedir. Hastaların bulunduğu noktalarda yer alan hemşire çağrı sistemi ile hastalarımız her an hemşirelerine ulaşabilmektedirler. Hastalara ait kan örnekleri, Pnömatik Tüp Sistemi ile, el değmeden laboratuvara ulaştırılmaktadır. Hasta bilgileri, hastane bilgi yönetim sistemi üzerinde, elektronik ortamda tutulmaktadır. Hastalarımız, laboratuvar sonuçlarını online olarak web sitemizden (www.centralhospital.com) öğrenme imkanına sahiptir.

Kalite Yaklaşımı

Hastanemiz, hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine odaklanarak çalışan bir yapıya sahiptir. Hastanemizde, bu yönlerimizi destekleyen ve daha ileriye taşıyan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartları ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi standartları uygulanmaktadır. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları açısından hastanemiz A Grubu statüsündedir. Kalite yapımız, iç ve dış denetimler ile dinamik tutulmaktadır.Sabit Telefon

444 7 799

Adres

  • Adres

    Kozyatağı, Kocayol caddesi, Kozyatağı sokak No.5 Kadıköy İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş çalışmaları mevcuttur. 2015 yılı Ağustos ayından itibaren İstanbul’da, Central Hospital’da hizmet vermektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5