Can Öztekin
0 Yorum

Uzm. Dr. Can Öztekin

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (312) 436 4441

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Ankara doğumlu olan Dr Öztekin; ilköğretim ve liseyi T.E.D. Ankara Kolejinde, tıp fakültesini ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi A.D.’da yapmıştır.

Profesyonel yaşantısında ağırlığı estetik cerrahi ameliyatları oluşturmakla birlikte; her türlü doğmalık bozukluklar, flep ve mikrocerrahi, el cerrahisi, yanıklar, maksillofasyal cerrahi, cilt lezyonları, cilt kanserleri gibi plastik cerrahinin diğer uğraşı alanlarının tamamında hizmet vermektedir.

Kliniğimiz 2004 yılında kurulmuş olup; 2004-2007 yılları arasında Tunalıhilmi Caddesi üzerinde, 2007 yılından günümüze kadar ise Uğur Mumcu Cad.(Köroğlu Cad.) 45/5 Gaziosmanpaşa ANKARA adresindedir. Aynı zamanda Op. Dr. Can ÖZTEKİN 2015 yılı başından itibaren Acıbadem Sağlık Gurubu Ankara Hastanesinde görev yapmaktadır.

Hizmet verdiğimiz konular:

  • Estetik Cerrahi
  • Rekonstrüktif Plastik Cerrahi
  • El Cerrahisi / Mikrocerrahi

Kliniğimizde son teknoljik gelişmeler ışığında, en gelişmiş ve yeni ameliyat teknikleri uygulanmaktadır. Sürekli gelişmekte olan minimal invaziv cerrahi prensipleri ile daha tatminkar ve doğal sonuçlar amaçlanmaktadır.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Can Öztekin

Can Öztekin

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.