Çağhan Baytekin
0 Yorum

Op. Dr. Çağhan Baytekin

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (544) 535 3544

SABİT TELEFON

+90 (232) 463 3544

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Eskişehir doğumluyum. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Plastik-Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığımı İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi A.D. tamamladım.

2004-2006 yılları arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında , 2006-2007 arasında Kocaeli Acıbadem Hastanesi`nde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev aldım.

2007-2011 yılları arasında Özel izmir Kent Hastanesinde görev yaptım.

2011 yılında Universal Özel Ege Sağlık hastanesinde göreve başladım

Bu süreçte mikrocerrahi eğitimi amacı ile ESI (European Surgical Ins.Norderstedt-Germany) ve Şişli Etfal hastanesinde başlangıç ve ileri düzey kurslara katıldım. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisinde yanık ünitesi eğitimi aldım, Ankara ASVAK bünyesinde LASER uygulamaları rotasyonumu tamamladım, VASER (Ultrasonografi eşliğinde liposuction) uygulamaları kursuna katıldım. ONEP Estetik ve plastik cerrahi kliniğinde gözlemci cerrah olarak bulundum. Birçok panel, seminer ve kongreye katıldım. Uluslararası dergilerde toplam 12 adet makalem yayınlandı, uluslararası kongrelerde 11 yazılı ve sözlü bildiri sundum, yayınlarıma yönelik 8 atıf yapıldı. Ulusal kongrelerde 30`un üzerinde sözlü ve yazılı bildiri tebliğ ettim. 2005 yılında Türk Plastik-Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Asil üyeliğine seçildim ve Plastik-Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Yeterlilik Sertifikası ile onurlandırıldım.

2011 yılında kendi merkezimde hasta kabulüne başladım. 2011 yılında kurulan muayenehanemde Alsancak Mah. Atatürk Cad. No: 376 Mert Plaza Kat: 4 Da: 4 İzmir adresinde hizmet vermektedir.

Bir rahatsızlığını benimle paylaşmak isteyen konuklarım 0 (232) 463 35 44 numaralı telefonlardan veya drbaytekin@gmail.com adresinden bana elektronik posta ile ulaşabilirler, www.drbaytekin.com adresinden girişimler ile ilgili bilgi alabilirler.

Hepinize sağlık, güzellik ve mutluluk dolu bir hayat dilerim.

Saygılarımla,

Opr. Dr. Çağhan BAYTEKİN

EĞİTİM VE SEMİNERLER

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı 2004-2006
Kocaeli Acıbadem Hastanesi`nde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı 2006 - 2007

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Çağhan Baytekin

Çağhan Baytekin

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.