Bölge Hastanesi - Pendik

Bölge Hastanesi - Pendik


Pendik Bölge Hastanesi 2010 yılı başında hizmete girmiştir. 15’ i suit 100 hasta odası, 23 yataklı Yoğun Bakım Üniteleri, 6 Acil Gözlem yatağı ile faaliyet gösteren hastanede tam donanımlı 4 ameliyathane, 2 doğumhane, modern bir Anjiyografi ünitesi bulunmaktadır. Tüm tip branşlarında poliklinik ve tanı üniteleri olmakla beraber Kalp-Damar Cerrahisi, Ortopedi, Nöro-şiruriji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji ve Plastik Cerrahi alanlarında ön sırada yer almak hedeflerimiz arasındadır.

Hakkında

VİZYONUMUZ 

Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan güvenilir, bilimsel, etik ve hasta haklarına saygılı referans merkezi olmak.

MİSYONUMUZ

Topluma, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla; Hastalıkta ve Sağlıkta Hep Yanınızda sloganını benimseyerek, hem hasta hemde çalısanlarının memnuniyetine odaklanmak, Kendilerini mesleklerine adamış sağlık çalışanları ve hekimlerin el ele verip birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunmasini kendimize misyon edindik.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İnsan sağlığının korunması ve sağlıklı yaşamın devamını sağlamak ilk hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için hasta memnuniyetini sistemli olarak izleyerek, elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanırız.

Hasta haklarına saygılı; her türlü kişisel bilgiyi en yüksek güvenlik standartlarına sahip sistemlerle koruruz.

Sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çabalarına önem vererek; kalite yönetim sisteminin şartlarını yerine getirir ve etkinliğini izleriz.

Çalışanlarımızı ilerlemenin ve sürekli iyileştirmenin temel kaynağı olarak görürüz.

Bireyin biz olduğuna, hiçbir bireysel çabanın takım çalışmasının üzerine çıkmaması gerek tiğine inanırız. Çalışanlarımızın yetkinliklerinin arttırılmasına önem veririz.

Teknolojik yenilikleri takip ederek teşhis ve tedavide öncü uygulamaların yapıldığı kurumlar arasında yerimizi alırız.

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın düşüncelerini bizlerle özgürce paylaşabileceği alanlar ve ortamlar oluştururuz.Adres

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5