Birol Civelek
0 Yorum

Prof. Dr. Birol Civelek

Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (534) 600 4646

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Estetik-Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Birol Civelek Kabataş Erkek Lisesi mezunudur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) öğrenimi esnasında Ospedale Molinette'de (Torino Üniversitesi-İtalya) stajyer doktor olarak bulundu. Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra İ.Ü. Tıp Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde kısa bir süre G. Cerrahi ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Kulak Burun Boğaz ihtisası yaptı (1991-1993). 1993-1996 yılları arasında ECFMG-FLEX sınavlarını başarıyla geçerek Amerika Birleşik Devletleri'nde NewYork Medical College NRHMC (Soundshore Hospital)'de G. Cerrahi ihtisası yaptı. 1999'da Plastik Cerrahi İhtisasını tamamladı. Halen A.B.D. eyaletlerinde çalışmak için lisans hakkına sahiptir.

İzleyen yıllarda birçok kez ileri eğitim için A.B.D.- UPMC ve West Penn Hospital'da bulundu.(Pittsburgh). Daha sonra, Munster (Almanya) ve Palma de Mallorca (İspanya)'da bulundu ve uzman olarak çalıştı.

2000-2010 arasında Y. Beyazıt EAH'de Plastik Cerrahi uzmanı-başasistan olarak çalıştı. 2010'da AKEAH'de Plastik Cerrahi Kliniğini kurdu ve asistan eğitimini başlattı. 2012-2014 yılları arasında Ankara Acıbadem Plastik Cerrahi Kliniği direktörü olarak çalıştı.

Halen kendi kurduğu BC Klinik'te profesyonel hayatına devam etmekte ve Ankara'nın seçkin hastanelerinde ameliyatlarını yapmaktadır.

60' ın üzerinde ulusal-uluslararası yayın ve sunumu olan Dr. Civelek aynı zamanda El Cerrahisi ve Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. Türkiye Golf Federasyonu Sağlık Kurulu üyesi ve amatör lisanslı golf oyuncusudur.

Farklı tarihlerde insani yardım amaçlı ameliyatlar yapmak için Bağdat (Irak), Ibb City (Yemen) ve Gagavuzya (Moldovya)' da bulundu ve 100'ün üzerinde ameliyat yaptı.

Dr. Civelek ileri derecede İngilizce ile İspanyolca ve İtalyanca konuşmaktadır.

Dr. Birol Civelek Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ile Estetik Plastik Cerrahi Derneği üyesidir.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Birol Civelek

Birol Civelek

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.