Bekir Atik
0 Yorum

Prof. Dr. Bekir Atik

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (216) 280 3333

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1968 yılında Kayseri de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimimi kayseri’ nin İncesu ilçesinde tamamladı. 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Erzincan ilinde pratisyen hekim olarak görev yaptı.
1997 yılında başladığı Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimini 2002 yılında Gaziantep Üniversitesinde tamamladı.
Aynı yıl Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalı’ nda kurucu öğretim üyesi olarak göreve başladı. 2007 yılında Doçent ünvanı aldı. 2011 yılında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalı’ nda kurucu öğretim üyesi olarak göreve başladı. 2013 yılında profesör ünvanı aldı.
Halen aynı bölümde anabilim dalı başkanı olarak bu görevine devam etmektedir.
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikro Cerrahi Derneği, Çene Yüz Cerrahları Derneği, Yara, Bakım ve Doku Onarımı Derneği ve Türk Tabipleri Birliği üyesidir. Yayınlanmış 60 kadar uluslararası 20 kadar ulusal makalesi ve çok sayıda yurt içi ve yurt dışı bildirileri mevcuttur.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Bekir Atik

Bekir Atik

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.