Baran Kul
0 Yorum

Op. Dr. Baran Kul

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (532) 654 7002

SABİT TELEFON

+90 (212) 442 7002

WHATSAPP HATTI

+90 (532) 654 7002

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesi doğumludur.
İlk orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı.
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesin de tıp eğitimini bitirenOp.Dr. Baran Kul 2005-2006 yıllarında Şanlıurfa’ da pratisyen hekim olarak çalıştı.

2007 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı.

Plastik Cerrahinin tüm alanlarında birbirinden değerli ve başarılı hocaları olan Prof. Dr. Muzaffer Altındaş, Prof. Dr. M. Zeki Güzel, Prof. Dr. Oğuz Çetinkale, Prof. Dr. Yağmur Aydın, Prof. Dr. O. Akın Yücel, ve Op. Dr. Hakan Arslan ile çalışarak cerrahi eğitimini tamamladı.

2011 yılında Amerika Birleşik Devletleri Florida eyaleti University of Miami Miller School of Medicine hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi bölümünde Prof. Dr. Seth R. Thaller, Prof. Dr. Christopher J. Salgado ve Prof .Dr. Zubin J. Panthaki ile 3 ay süreyle ve yine aynı yıl Georgia eyaleti Atlanta Paces Plastic Surgery kliniğinde dünyaca ünlü estetik cerrahlar olan Prof. Dr. Foad Nahai ve Prof. Dr. Roderick Hester ile 2 ay süreyle observer doktor olarak çalıştı.

2012 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden ayrılan Op. Dr. Baran Kul , estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi alanında dünyaca ünlü bir başka cerrah olan Doç. Dr. Nazım Çerkeş ile de çalışmış ve ameliyatlarına katılmıştır.

2012 Eylül ayından itibaren Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahibölümünde çalışmakta olan Op. Dr. Baran Kul uzmanlık tezini günümüzde estetik ve güzellik alanında sıklıkla kullanılmakta olan PRP üzerinde yapmıştır. 

Op. Dr. Baran Kul 2016 yılında İstanbul'da Estetik ve Plastik Cerrahi kliniği açmıştır. İstanbul Bahçelievlerde bulunan kliniği Metroport Busidence işmerkezinde merkezi bir konumda olup hava alanı, metro, metrobüs ve otobüs durağımevcuttur.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Baran Kul

Baran Kul

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.