Ayşe Öztürk
0 Yorum

Op. Dr. Ayşe Öztürk

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (533) 511 7378

SABİT TELEFON

+90 (212) 603 6602

WHATSAPP HATTI

+90 (533) 511 7378

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Op. Dr.Ayşe Öztürk ilkokul , ortaokul ve lise eğitimini Elazığ’da tamamlamıştır. 1995 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakütesi’nden mezun olmuştur. 1999 yılında Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık eğitimine başlamıştır ve 2005 yılında uzmanlığını tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sırasında estetik cerrahi, mikrocerrahi ve el cerrahisi, dudak ve damak yarığı tedavileri, ortognatik cerrahi, tümör cerrahisi, doğuştan anomaliler başta olmak üzere plastik cerrahinin her alanında eğitim ve tecrübe sahibi olma fırsatı bulmuştur. 2005-2007 tarihleri arasında İnönü üniversitesi TÖTM’nde, devamında Malatya Devlet Hastanesinde 2010 yılı Şubat ayına kadar uzman olarak çalışmıştır. 2010-2011 tarihlerinde İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi,2011-2012 tarihlerinde İstanbul Yenibosna ve Bağcılar Safa Hastanesinde çalışmış olup 2012 Eylül ayından itibaren İstanbulda özel bir hastanede çalışmalarına halen devam etmektedir.

Op.Dr.Ayşe Öztürk’ün plastik cerrahi ilgi alanları içinde, yüz, burun, göğüs estetik cerrahisi ve kozmetik uygulamalar, çene estetiği, cilt tümörleri, kapanmayan yaraların tedavisi, dudak ve damak yarığı cerrahisi, maksillofasiyal cerrahi, doğuştan anomalilerin cerrahisi, el cerrahisi, meme rekonstrüksiyonu gelmektedir. Beğenilme ve güzel hissetme kişileri hayata bağlayan en önemli öz motivasyondur. Estetik cerrahi operasyonları kişilerin kendine olan güvenini ve hayat sevincini tekrar yerine getirebilmek için en etkili yöntemlerdendir. Hastalarla karşılıklı görüş alışverişi sonrasında en doğru ve en mükemmel sonuca ulaşabilme yolunda doğru tanı ve etkin tedavi hizmetini sunarak, hasta memnuniyetine dikkat ederek en önemlisi bunları uygularken her türlü abartıdan uzak, doğallığı ön planda tutarak operasyonları yerine getirmek Op.Dr. Ayşe Öztürk’ün en temel gayesidir.

12 uluslararası, 3 ulusal yayını ve kongrelerde ise 7 sözlü bildiri ve 20 poster sunumu bulunan Op. Dr. Ayşe Öztürk mesleki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek için kongre ve toplantıları takip etmektedir. şimdiye kadar 23 toplantı ve kongreye katılmıştır, bilimsel çalışmalarına halen devam etmektedir.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Ayşe Öztürk

Ayşe Öztürk

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.