Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi

Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi


Acıbadem Sağlık Grubu, İstanbul’un hızla büyüyen bölgelerinden Ataşehir’de 2008 yılında Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’ni hizmete açtı. Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren merkezde, günübirlik ameliyatlar da yapılıyor.

Hakkında

Acıbadem Sağlık Grubu, İstanbul’un hızla büyüyen bölgelerinden Ataşehir’de 2008 yılında Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’ni hizmete açtı. Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren merkezde, günübirlik ameliyatlar da yapılıyor. Radyoloji bölümünde; MR, CT, mamografi, röntgen, ultrason ve panaromik röntgenden oluşan cihaz parkı ile güncel teknolojiler kullanılıyor. Merkezde, kas, tendon, yumuşak doku, eklem, kemik yaralanmaları ve sinir sıkışmaları gibi spor yapanlarda karşılaşılan sağlık sorunları, tıbbı çözümler ve günü birlik ameliyatlarla çözüme kavuşturuluyor. Merkezde cilt sağlığı ve cilt gençleştirme gibi hizmetler ve günübirlik cerrahi girişimler yapılıyor. Ayrıca hastanın olabildiğince kısa sürede işine ve gündelik hayatına geri dönmesini sağlayacak estetik ve dermatolojik uygulamalar, ultrasonik bölgesel zayıflama ve lazer epilasyon, saç ekimi merkezin hizmetleri arasında yer alıyor.


Sabit Telefon

+90 (216) 655 4444

Adres

  • Adres

    Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36 Ataşehir İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Kasım 2006`da girdiği doçentlik imtihanını başararak Üniversite Doçenti ünvanını aldı. Ağustos 2012 senesinde Üniversite Profesörü ünvanını aldı İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği ve Yanık Ünitesi`nde klinik şefi olarak görev yaptı. Özel çalışmalarını İstanbul Caddebostan Bağdat Caddesinde E polikliniğinde sürdürmektedir. Türk Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Estetik Cerrahi dernekleri üyesidir. 300 ün üzerinde yurtiçi ve yurtdışı makale ve tebliği bulunmaktadır.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5