Asu Deniz Burhanoğlu
0 Yorum

Op. Dr. Asu Deniz Burhanoğlu

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Telefonla Randevu Al Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


RANDEVU HATTI

+90 (533) 963 4407

SABİT TELEFON

+90 (212) 351 0200

WHATSAPP HATTI

+90 (533) 963 4407

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girip 2001 yılında derece ile mezun oldum.

Mezuniyet sonrası 2002 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başladım. 2007 yılında Uzmanlık alarak aynı hastanede 2010 yılına kadar başasistan ve servis sorumluluğu yaptım. Aynı zamanda asistan eğitimi görevinde aktif olarak yer aldım. Bu sırada çalıştığım cerrahi kliniğinin Türk plastik ve Rekontruktif Cerrahi Derneğince eğitim kreditasyonu alan ilk klinik olmasına katkıda bulundum. Yurt dışında pek çok kursa katılıp çeşitli hastanelerde gözlemcilik yaptım. Uzmanlığım sırasında toplam 52 adet yerli ve yabancı kongrelerde sunum ve akademik çalışmaya imza attım.

Estetik Cerrahi uzmanlığının Avrupa denkliği olan ve  UEMS (Union Européenne de Médecins Spécialistes) kuruluşu olan EBOPRAS sertifikasını 2008 yılında Brüksel’de yapılan yazılı sınavı, 2009 yılında Almanya-Aachen’da yapılan uygulamalı sınavı başarı ile geçerek almaya hak kazandım. EBOPRAS sertifikası alan sınırlı sayıda Türk cerrahlardan biri olup 2009 yılından bu yana EBOPRAS FELLOWU unvanını taşımaktayım.

2011 yılında Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Estetik Cerrahi biriminde çalışmaya başladım. 2014 yılında Etiler’de Mare Estetik Kliniği’ni kurdum. Bu klinikte hastalarıma dünyada en yeni Estetik ve Kozmetik uygulamaları uygulamaktayım. Estetik Cerrahi alanındaki yenilikleri yurtiçi ve yurtdışı kongre ve toplantılara katılarak aktif olarak takip etmekteyim.

Snowboard, tenis ve yüzme cerrahi dışı ilgi alanlarımdan olup evli ve iki çocuk annesiyim.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Asu Deniz Burhanoğlu

Asu Deniz Burhanoğlu

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.