Altuğ Altınkaya
0 Yorum

Op. Dr. Altuğ Altınkaya

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Dr. Altuğ ALTINKAYA 1982 yılında Tekirdağ ’ın Çorlu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Çorlu ’ da tamamladıktan sonra, 2000 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde üniversite eğitimine başladı. 2006 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden üçüncülük derecesi ile mezun oldu.

Aynı sene Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalında ihtisasa başladı. 2010 yılında travmatik ve tümöral nedenli baş boyun bölgesi rekonstrüksiyonları alanında deneyimini artırmak amaçlı, dünyanın bir numaralı mikrocerrahi merkezi olan Tayvan Chang Gung Memorial Hospital ve Amerika Birleşik Devletlerinin önde gelen kanser merkezlerinden olan Memorial Sloan Kettering Cancer Center’ da bulundu. 2012 yılında uzmanlık sınavında başarılı olarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu.

2013 senesinde Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak mecburi hizmet görevine başladı. Mecburi hizmet görevini tamamladıktan sonra Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladı. 2015 yılında Devlet hizmetinden ayrılarak  Özel Acıbadem Maslak Hastanesinde çalışmaya başladı ve halen aynı kurumda görev yapmaktadır.

2013 yılında Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneğinin yapmış olduğu yeterlilik sınavında başarılı olarak ve Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Yeterlilik Belgesini aldı.

Dr. Altuğ Altınkaya 2014 yılında Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi topluluğunun yapmış olduğu board sınavında başarılı olarak ve Avrupa Yeterlilik Belgesi aldı.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Altuğ Altınkaya

Altuğ Altınkaya

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.