Alle Klinik

Alle Klinik


Yaşam kalitenizi arttırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle kurulan Alle, içerdiği tüm sağlık hizmetlerinde bilimsel alt yapısını ileri teknoloji yatırımı ile sentez etmektedir. ALLE Ailesi olarak sizi mutlu hissettirmek için 2014 yılı Mayıs ayında kapılarımızı misafirlerimize açtık. Bilimselliği, mutlak hasta memnuniyeti ile birleştirmek için yola çıktık.

Hakkında

ALLE’de hastalarımıza profesyonel ve hijyenik bir ortamda, en doğru teşhis ve tedaviyi sunmayı hedefleriz. Sağlık hizmetini “butik” yaklaşım içinde sunar, her hastamızın kendini özel hissedeceği bir ortam hazırlamaya çalışırız.

 ALLE samimidir. Biz kendimizi hastalarımızın dostu olarak görürüz. Onların klinik içinde kendilerini evlerindeki kadar rahat ve huzurlu hissetmelerini isteriz.

  ALLE için %100 hasta memnuniyeti birincil önceliktir. Takip ve tedavilerimizi ticari beklentilerden önce, hastalarımızın menfaatini düşünerek planlar ve uygularız. Her çalışanımızın hastasıyla kendi ailesinden biriymiş gibi ilgilenmesini bekleriz.

 Hastalarımızın tedavi süreçlerinin her basamağında detaylı olarak bilgilendirilmesini çok önemseriz. Her hastamıza, tedavisinin gerektirdiği kadar zaman ayırırız. Onları dinler, sorularını asla yanıtsız bırakmayız.

 Hastalarımızın kişisel bilgilerinin güvenliğine çok dikkat ederiz. Bizimle paylaşılan her bilgi, yapılan her uygulamanın gizliliği emanetimizdir.

 Estetikte yaklaşımımız önce doğallıktır. Amacımız güzelliğinizi ortaya çıkarırken doğallığınızı korumaktır.

 ALLE olarak çevreye ve doğal kaynaklara zarar vermemeye özen gösteririz. Çevreye olumsuz etkilerimizi güncel ve en uygun tekniklerle en aza indirgemek için çaba gösterirken, doğal kaynakları da daima korumaya çalışırız.

 ALLE olarak en büyük yatırımımız insandır. Çalışanlarımızın iş hayatlarında mutlu ve işlerine motive olmalarını sağlamak, yaşam standartlarını yükseltmek için çabalarız. Çalışanlarımızın bilgi birikimlerine sürekli katkı sağlamak için eğitim faaliyetlerini düzenli şekilde yürütürüz.

 ALLE’de her tedavi, konusunda uzman ve deneyimli doktorlar gözetiminde, güncel teknoloji ürünü cihazlar kullanılarak, yüksek kalitede malzemeler ile gerçekleştirilir. Hastalarımızın, tedavileri için ödedikleri ücretin karşılığını fazlasıyla aldıklarından emin olmasını isteriz.

 İşimizi daima severek ve tutkuyla yaptığımız için ALLE ailesinde işine içtenlikle bağlı, yeniliklere açık olan ve hasta memnuniyeti adına çıtayı hep yukarı taşımak isteyen herkese kapılarımızı açık tutarız.


Adres

  • Alle

    Barbaros Mahallesi Sütçü Yolu Cad. No.85/2 Ataşehir İstanbul

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Kasım 2015’de Avrupa Birliği Kulak, Burun, Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Dernekleri tarafından düzenlenen Kulak Burun Boğaz ve Baş ve Boyun Cerrahisi Board Sınavının sözlü kısmını başarıyla tamamladı. Avrupa Birliği Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Board Diploması almaya hak kazandı. Aralık 2015’de akademik görevinden ayrıldı ve özel muayenehanesinde inandığı ‘’HEKİMLİK SANATI’’ nı uygulamak üzere çalışmaya başladı.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5