Ali Tufan Soydan
0 Yorum

Op. Dr. Ali Tufan Soydan

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (224) 242 0057

WHATSAPP HATTI

+90 (533) 593 1803

YABANCI DİL

İngilizce

Uzmanlık Alanları

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Özel Tarsus Lisesi'nden 1996 yılında mezun olan olan Operatör Doktor Ali Tufan Soydan, Mezun olduğu yıl İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesine girmiş 2002 yılında tıp diploması alarak mezun olmuştur.

2002 yılında Şişli Eftal Eğitim ve Araştırma Hastesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde başlamış olduğu uzmanlk eğitimini tamamlayan Operatör Doktor Ali Tufan Soydan'ın asistanlık eğitimi aldığı süre içersinde Türkiye'de ve yurtdışında yayınlanan pekçok bilimsel araştırması bulunmaktadır.

2008 yılında ABD'da bulunan Paces Plastic Surgery kliniğinde Lazer tedavileri ve estetik cerrahi konularında çalışmalar yapmıştır.

2009 Belçika ve Almanya'da EBOPRAS tarafından düzenlenen sınavlarda başarılı olan Operatör Doktor Ali Tufan Soydan Avrupa Plastik Cerrahi yeterlilik sertifikası alarak European Board Certificated Plastic Surgeon ünvanına sahip olmuştur.


2009-2011 yıllarında zorunlu hizmet görevini yerine geriren Operatör Doktor Ali Tufan Soydan, 2011 yılından itibaren Bursa'da özel hekimlik yapmakta olup halen Esteloft Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği medikal direktörü olarak görevine devam etmektedir. Op. Dr. Ali Tufan Soydan 2016 senesi itibariyle Bursa Tabib Odası Yönetim Kurulu'nda da görev almaktadır. 

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Ali Tufan Soydan

Ali Tufan Soydan

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.