Ali Gökçen Akdal
0 Yorum

Op. Dr. Ali Gökçen Akdal

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


TAKİP ET Bu PROFİL SİZE Mİ AİT?


SABİT TELEFON

+90 (232) 754 3039

YABANCI DİL

İngilizce

ONLINE RANDEVU AL

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5

HAKKINDA

Op.Dr.Ali Gökçen Akdal 1981 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1991 yılında Ankara Numune Hastanesi 1. Plastik Cerrahi Kliniğinden ihtisas alarak Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu.
1991-2007 tarihleri arasında Alsancak Devlet Hastanesinde Plastik Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı.1991-2007 yılları arasında yarı zamanlı olarak özel muayenehanesinde de çalışan Dr. Akdal bu tarihten sonra da tam zamanlı olarak Alsancak’taki muayenehanesinde hizmet vermeye devam etti.2007 yılında Dermatoloji Uzmanı Dr. Sevda Orhon ile birlikte Alsancak Güzellik Merkezi’ni kurdu.Güzellik merkezlerinin kapatılmasından sonra aynı kadro Özel Alsancak Polikliniği olarak çalışmalarına devam etti.Şubat 2014 itibariyle muayenehanesini Urla’da açmış ve çalışmalarına burada devam etmektedir.
Plastik Cerrahi ihtisasına başladığı 1986 yılından itibaren ulusal ve uluslararası kongreye bildirileri ile katılmıştır.Botox,yağ dokusu enjeksiyonları, rinoplasti,meme ameliyatları ve vücut şekillendirme ameliyatları konularında uluslararası workshoplarda uzman olarak bulunmuştur.

SORULAR ve CEVAPLAR (0 Soru)

Ali Gökçen Akdal

Ali Gökçen Akdal

Sorunuz bu web sitesinde yayınlanacak. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz.