Acıbadem Maslak Hastanesi

Acıbadem Maslak Hastanesi


Acıbadem Maslak Hastanesi, İstanbul'un iş ve finans merkezi olan Maslak'ta, merkezi ve ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Hastaneye karayolunun yanı sıra metro ile de ulaşılabiliyor. 2009 yılında kapılarını açan Acıbadem Maslak Hastanesi tıbbın tüm dallarında hizmet veriyor.

Hakkında

İstanbul'un Merkezinde Bir Konum

Acıbadem Maslak Hastanesi, İstanbul'un iş ve finans merkezi olan Maslak'ta, merkezi ve ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Hastaneye karayolunun yanı sıra metro ile de ulaşılabiliyor. 2009 yılında kapılarını açan Acıbadem Maslak Hastanesi tıbbın tüm dallarında hizmet veriyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Maslak Hastanesi, SGK kapsamında Acil, CyberKnife, Kardiyoloji, KVC, Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbi Onkoloji dallarında anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

40.000 M²  Kapalı Alan

Ormanlık bir alanda kurulan ve 40.000  M² kapalı alana sahip olan Acıbadem Maslak Hastanesi; renkleri, aydınlatması, peyzajı ve iç mimarisi ile ferah bir anlayışla inşa edildi. 191 yatak kapasiteli hastanede, 27 yoğun bakım yatağı ve 9’u ileri seviyede steril 15 ameliyathane yer alıyor. Hastane ayrıca, akıllı bina teknolojisine de sahip.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Maslak Hastanesi'nde tüm branşlarda güncel teknolojiye sahip medikal teknolojiler kullanılıyor. 4 Boyutlu Meme Ultrasonografi, Tüm Vücut MR, Tek Doz Radyoterapi, Force CT, Truebeam, 3 Boyutlu Tomosentezli Mamografi, PET/BT, cerrahide kullanılan da Vinci robotu, tüm vücuttaki tümörlerin tedavisinde kullanılan radyocerrahi sistemi CyberKnife, Rapidarc, MR Ultrason Füzyon ve Büyopsi Sistemi bu cihazlar arasında.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Maslak Hastanesi'nde hastalığın özellikleri ve hastanın ihtiyaçları göz önünde tutularak oluşturulmuş birimler bulunuyor. Bu özel birimlerin arasında; Meme Sağlığı, Robotik Cerrahi, Obezite, Tüp Bebek, Kalp Sağlığı, Check-Up birimleri yer alıyor. Hastane ayrıca Baş Ağrısı Kliniği, Cinsel İşlev Bozuklukları Kliniği, Diyabet Kliniği ve Uyku Bozuklukları Kliniği ile de hastalara hizmet sunuyor

“Kağıtsız ve Dosyasız” Hastane

Acıbadem Maslak Hastanesi'nde hasta, tanı ve tedavisi sırasında gerekli durumlarda ikinci görüş için uzmanlık dallarına kolaylıkla erişilebiliyor. Bu işlemler hastane içinde dolaşmadan yapılabiliyor.

Teknolojik altyapısı tamamen dijital olan Acıbadem Maslak Hastanesi, her türlü tıbbı bilginin elektronik kayıt sistemiyle, güvenli şekilde doktora ve hastaya sunulduğu “kağıtsız ve dosyasız hastane” olmayı amaçlıyor.Sabit Telefon

444 5 544

Adres

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

Aralık 2008'den itibaren Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta ve Acıbadem Maslak Hastanesi'nde çalışmaktadır.

2013 yılında Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneğinin yapmış olduğu yeterlilik sınavında başarılı olarak ve Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Yeterlilik Belgesini aldı. Dr. Altuğ Altınkaya 2014 yılında Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi topluluğunun yapmış olduğu board sınavında başarılı olarak ve Avrupa Yeterlilik Belgesi aldı.

Op. Dr. Burak Türkyılmaz, hastalarına Acıbadem Maslak Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5