İstanbul Aesthetic Center

İstanbul Aesthetic Center


İSTANBUL AESTHETIC CENTER İstanbul’un merkezinde Şişli Esentepe'de hizmet vermektedir. Zincirlikuyu'da, Metro ve Metrobüs'e yürüme mesafesinde, ulaşımı kolay bir bölgede bulunan merkezimiz, 2 katlı otopark ve vale hizmeti sunmaktadır.

Hakkında

İstanbul Aesthetic Center Cerrahi Tıp Merkezi gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir.Sabit Telefon

+90 (212) 212 1700

Faks

+90 (212) 212 1700

Adres

HİZMET ALANLARI

Tümünü Göster

Uzmanlar

1998 yılında serbest hekim olarak çalışmaya başladı. Ağırlıklı olarak estetik cerrahi alanında ameliyat yapmaktadır; en sık yaptığı ameliyatlardan bazıları burun, liposuction (yağ alma) , yüz ve boyun germe, göz kapağı, meme ve karın ameliyatlarıdır.

Plastik cerrahide özellikle estetik ve rekonstrüktif meme ve genital cerrahi üzerinde daha yoğun olarak çalışmaktayım.

S.B. Şeflik sınavını kazanarak S.B. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Klinik Şefi olarak atandım. Bu görevden ayrılarak Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda kurucu Anabilim Dalı Başkanı olarak atandım. Buradan kendi isteğimle ayrıldıktan sonra ONEP Estetik Cerrahi Merkezi'nde çalıştım. Buradan da kendi isteğimle ayrıldım ve halen Transmed Tıp Merkezinde ve İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi'nde çalışmaktayım.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ (0 Yorum)

0.0/5